تبلیغات
بگذار هرچه از دست می رود ،برود آنچه را می خواهم که به التماس نیالوده باشد، !هرچه می خواهد باشد حتی زندگی امام حسین(ع): مرگ با عزت برتر از زندگى با ذلّت است مهارت های زندگی - 6 اشتباه بزرگ زنان در ارتباط با مردان

مهارت های زندگی

على(ع):فرزندم هرگاه قدرت، تو را به ظلم بر زیردستت فرا خواند، قدرت خدا را بر خودت به یادآور.

با سلام دوست عزیزم ... ورود شمارا به وبلاگ مهارت های زندگی خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

یكی از مهم ترین دلایل شكست در زندگی مشترك مربوط به چگونگی ارتباط برقرار كردن همسران در مقابل یكدیگر می باشد حال شش اشتباه بزرگی كه زنان در برقراری ارتباط با مردان دچار  می شوند به صورت خلاصه و تیتر وار از كتاب نویسنده معروف باربارا دی آنجلس  در ادامه مطلب ذكر شده است. امید است كه شما دچار این اشتباهات نگردید.1) زنان با شوهران خود رفتار طردانه دارندو با آنها به مانند بچه رفتار می كنند.
داشتن نقش مادر یا دختر برای همسر خود  سبب آسیب رسیدن به زندگی مشترك و ازبین رفتن نقش همسری در مقابل یكدیگر و در نتیجه جدایی می شود.
2)زنان در مقابل همسرشان ارزش های خود را فدا كرده و شوهرشان را از خود بدتر می دانند.
نباید خود را در مقابل شوهر كم اهمیت جلوه داد. اگر دارای آرزوها  و اهدافی هستید برای بقای عشق همه آنها را زیر پا نگذارد برای خود ارزش قائل شویددر هر چیزی حتی از خود گشتی اعتدال را رعایت كنید. تا بگونه ای نشود كه بعد متوجه شوید این همه از خود گذشتگی برای مردی بوده كه لیاقت این همه فداكاری را نداشته است و دچار افسردگی و خشم شوید.
3) خانم ها عاشق قدرت آقایان هستند.
زنان عاشق نیروی بالقوه ای هستند كه در آقایان وجود دارد اما سعی نكنید آنقدر به همسرتان رسیدگی كنید كه از خود باز بمانید. مردی را انتخاب كنید كه خود مسئولیت كارهایش را به عهده گیرد كه شما مجبور نباشید به جای او كار كنید. از تمام اهداف و برنامه های كاری همسرتان مطلع باشد تا بدین طریق متوجه احساسات و عواطف درونی او شده و بدانید چه اندازه به شما علاقه نشان می دهد.اگر دید همسرتان در زندگی رشد و پیشرفت دارد با عشقتان حمایت تان را نشان دهیددر غیر این صورت با او صحبت كرده و دلایل را جویا شوید.
   4) زنان به دلیل حفظ عشق استعداد و توانایی خود را پنهان می كنند.
برخی زنان گمان می كنند برای كسب عشق ورزی همسر در زندگی باید خود را پایین تر نشان دهند تا آنها احساس برتری كنند لذل توانایی ها و موفقیت های خود را از همسرشان پنهان می ككند. اما بدانید آقایان شیفته توانایی خانم ها اند ضعف و وابستگی خانم ها آنها را از ادامه زندگی دلسرد می كند.
  5) بیشتر خانم ها در برابر آقایان ضعیف برخورد می كنند.
نشان دادن ضعف به آقایان به معنای تسلط شما برآنان نیست. بكوشید آنها را كنترل كنید به این معنا كه با خود رفتار محبت آمیز همراه با احترام داشته باشد تا همسرتان نیز مجبور به چنین رفتاری با شما شود. 
  6) خانم ها در ابراز خواسته هایشان به آقایان مثل یك دختر بچه رفتار می كنند.
رفتار بچه گانه داشتن یعنی وقتی نتیجه یك چیز را میدانید بازهم مثل یك زن ساده لوح عمل میكنید به هنگام عصبانیت قهر ، اخم و گریه می كنید. به جای صدای زنانه و متین با صدای بچه گانه همراه با گریه با همسرتان صحبت می كنید. در این رفتار های شما آقایان نسبت به شما احساس بزرگی و قدرت كرده و برایتان هیچ احترامی قائل نمی شوند با شما مانند كودك رفتار می كنند نه به عنوان زن زندگی درنتیجه در زندگی شما عشق بی رنگ شده و در نهایت سبب بیزازی همسرتان از شما می شود.
طبقه بندی: 6 اشتباه بزرگ زنان در ارتباط با مردان،
برچسب ها:ارتباط همسران با یكدیگر، رفتار زنان با مردان،

[ پنجشنبه 9 خرداد 1392 ] [ 05:59 ب.ظ ] [ **** ** ]

[ نظرات() ]


نمایش نظرات 1 تا 30
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
Online User http://www.ariyaei.com/