تبلیغات
بگذار هرچه از دست می رود ،برود آنچه را می خواهم که به التماس نیالوده باشد، !هرچه می خواهد باشد حتی زندگی امام حسین(ع): مرگ با عزت برتر از زندگى با ذلّت است مهارت های زندگی - برای جلوگیری از لكه‌های پوستی دوران بارداری چه باید كرد؟

مهارت های زندگی

على(ع):فرزندم هرگاه قدرت، تو را به ظلم بر زیردستت فرا خواند، قدرت خدا را بر خودت به یادآور.

با سلام دوست عزیزم ... ورود شمارا به وبلاگ مهارت های زندگی خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

لكه‌های دوران بارداری از عوارضی است که بعد از دو ماهگی در مادران ظاهر می‌شود و عواملی مانند نور خورشید این عارضه را تشدید می‌كند.
دكتر امیر هوشنگ احسانی ، گفت: از عوارض دوران بارداری لكه‌هایی است كه روی پوست افراد ایجاد می‌شود كه معمولا از زمان دو ماهگی به بعد خود را نشان می‌دهد.

وی بیان كرد: این عارضه براثر تغییر و اختلالات هورمونی در زنان باردار ایجاد می‌شود.

احسانی افزود: یكی از عوامل تشدید كننده این لك‌های دوران بارداری نور خورشید است كه مادران باید از مراقبت‌های بیشتری برخوردار باشند.

وی در ادامه خاطر نشان كرد: لك‌های قهوه‌ای رنگ تنها اختصاص به دوران بارداری ندارد بلكه ممكن است در سایر افراد نمایان شود.
 
وی در پایان اظهار داشت: لكه‌های بارداری معمولا بعد از زایمان تا حد زیادی برطرف می شوند اما در صورت باقی ماندن این لك‌ها با استفاده از كرم‌های ضد آفتاب و كرم‌های ضد لك تا حد زیادی درمان می‌شوند.
طبقه بندی: برای جلوگیری از لكه‌های پوستی دوران بارداری چه باید كرد؟،
برچسب ها:بارداری، لکه های بارداری، صورت، زنان، پوست،

[ شنبه 15 تیر 1392 ] [ 11:33 ب.ظ ] [ **A L*I ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
Online User http://www.ariyaei.com/