تبلیغات
بگذار هرچه از دست می رود ،برود آنچه را می خواهم که به التماس نیالوده باشد، !هرچه می خواهد باشد حتی زندگی امام حسین(ع): مرگ با عزت برتر از زندگى با ذلّت است مهارت های زندگی - این روش جدید محبت به همسر شما را شگفت زده می کند

مهارت های زندگی

على(ع):فرزندم هرگاه قدرت، تو را به ظلم بر زیردستت فرا خواند، قدرت خدا را بر خودت به یادآور.

با سلام دوست عزیزم ... ورود شمارا به وبلاگ مهارت های زندگی خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

رسول اكرم صلى‏ الله ‏علیه ‏و ‏آله: كودكان را دوست بدارید و به آنان مهربانى كنید و هرگاه به آنها وعده دادید وفا كنید زیرا آنها شما را روزى دهنده خود مى‏ دانند.


به گزارش بی باك،

 

همه ما انسان ها به شدت نیاز به تماس  لمسی داریم، در آستانه ازدواج و یا متاهل هستند، پژوهش های زیادی وجود دارد که نشان می دهد کارهای ساده ای نظیر گرفتن دست یکدیگر یا ماساژ پشت می تواند اضطراب را کاهش داده و یا حتی اضطراب های مربوط به اختلالات بدنی را نیز کم کند. زن و شوهر ها معمولاً بعد از مدتی از آغاز زندگی مشترک از یکدیگر دور می شوند و فراموش می کنند که موقع سلام یا خداحافظی یکدیگر را ببوسند یا دست در دست یکدیگر بگذارند.

 

از زن و شوهرهایی که به من مراجعه می کنند می پرسم که چقدر با یکدیگر تماس بدنی دارند و به این نتیجه رسیده ام که در زندگی همسرانی که روابط زناشویی آنها در حالت بحرانی است ، تماس های ساده روزمره که برای دوام زندگی زناشویی ضروری است وجود ندارد.

 

لطفاً به این مساله توجه کنید که من در مورد روابط جنسی صحبت نمی کنم بلکه موضوع در مورد نوازش های ساده بین دو نفر می باشد.وقتی که فرد در معرض محبت های ساده انسانی به شکل نوازش قرار می گیرد ، تغییرات قابل توجهی در اخلاق و رفتار و حتی سلامت فرد ایجاد می شود.

 

افراد مختلف نظرات متفاوتی در مورد ابراز محبت به همسر در برابر دیگران دارند و این نظرات از خانواده و محیط و احساس افراد در مورد بدنشان سرچشمه می گیرد ، من توصیه نمی کنم که شما با ابراز محبت به همسر خود در برابر دیگران خود را در وضعیتی که دوست ندارید قرار دهید بلکه توصیه من این است که متوجه احساسی که از دست در دست همسر گرفتن و یا به آغوش کشیدن او دارید باشید.

 

ما انسان ها از لحظه تولد نیازمند لمس شدن توسط فردی دیگر هستیم، بدین صورت عزت نفس در ما ایجاد می شود و احساس دلبستگی را حس می کنیم. بچه ها دوست دارند تا کسی آنها را بغل کند زیرا این کار به آنها آرامش و احساس امنیت می دهد و خواهند دانست که دیگران آنها را دوست دارند.

 

حتی عزت نفس افراد بزرگسال هم وقتی که در معرض تماس فیزیکی مداوم با فرد مورد اطمینان دیگری قرار می گیرند نیز افزایش میابد، باز هم تاکید می کنم که در این مقاله در مورد تماس غیر جنسی صحبت می کنیم، نوازش کردن راهی برای افزایش صمیمیت است و می تواند بسیار آرامش بخش باشد.

 

سعی کنید علایق و رفتارهای خود در مورد تماس فیزیکی و نوازش کردن را دریابید و با همسرتان در این مورد صحبت کنید و اگر احساس می کنید که زندگی تان در این مورد دچار کاستی است تلاش کنید تا آنرا تغییر دهید. بدون برنامه ریزی قبلی دست همسرتان را در دستان خود بگیرید و بیش از زمان معمول او را در آغوش خود نگه دارید و سعی کنید هر روز با همسرتان به نحوی انواع تماس های فیزیکی را داشته باشید، ممکن است از نتایجی که این کار برایتان به ارمغان می آورد شگفت زده شوید.برچسب ها:تماس لمسی، ازدواج و متاهلی، کودکان و نیاز محبت، زندگی با لمس، تماس فیزیکی، رفتار فیزیکی، عشق فیزیکی،

[ جمعه 5 مهر 1392 ] [ 08:43 ق.ظ ] [ **A L*I ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
Online User http://www.ariyaei.com/