تبلیغات
بگذار هرچه از دست می رود ،برود آنچه را می خواهم که به التماس نیالوده باشد، !هرچه می خواهد باشد حتی زندگی امام حسین(ع): مرگ با عزت برتر از زندگى با ذلّت است مهارت های زندگی - راز هایی که لاغرها به شما نمی گویند

مهارت های زندگی

على(ع):فرزندم هرگاه قدرت، تو را به ظلم بر زیردستت فرا خواند، قدرت خدا را بر خودت به یادآور.

با سلام دوست عزیزم ... ورود شمارا به وبلاگ مهارت های زندگی خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

وقتی من می گویم لاغر منظورم وزن نیست که یک انسان سالم دارد. اینجا 10 تا از عادت های افراد لاغر و سالم را به شما میگویم ، اینها راز های کم کردن وزن و داشتن اندامی زیبا هستند .... البته این رازیست بین من و شما و دیگران...

1-لاغرها صبح زود از خواب بیدار می شوند : انسانهای سالم یک برنامه خواب طبیعی دارند .آنها زود به رختخواب می روند و زودتر از دیگران از خواب بیدار می شوند، البته با احساس سرزندگی. افراد لاغر همچنین می دانند که زود برخواستن به آنها زمان بیشتری برای فعال بودن در طول روز می دهد .

 2- لاغرها زود ورزش می کنند:وقتی می گویم زود منظورم قبل از زمان ناهار است .بهترین زمان ورزش کردن صبح است ،قبل یا بعد از صبحانه، زیرا این کار به بالابردن متابولیسم شما کمک می کندو افراد لاغر این را به خوبی می دانند .

3- لاغرها مثبت اندیش هستند : افراد سالم نگاه مثبتی به زندگی دارند .آنها می دانند که نگاه مثبت به زندگی موجب سلامت و طول عمر آنهاست .

4- لاغرها سبزیجات می خورند : افراد لاغر ، لاغر می مانند البته با خوردن هرروزه سبزیجات کم کالری و سرشار از ویتامین به عنوان وعده های غذایی ومیان وعده . آنها همچنین میدانند که بهترین سبزیجات، سبزیجات سبز رنگ هستند ، سرشار از ویتامین ها ، مواد مغذی و تقویت کننده های جادویی سیستم ایمنی

5- لاغرها اهدافی دارند : افراد سالم همواره درتلاش برای بهتر کردن خویش هستند و برای این کار آنها هدفمند هستند . اهداف آنها کوتاه مدت و بلند مدت هستند . وقتی آنها به هدف معین شده می رسند ، هدف جدیدی انتخاب می کنند !

6- لاغرها می آموزند : افراد لاغر به طور مداوم در حال آموختن درباره تغذیه و تناسب اندام هستند . آنها برای سالم بودن به بهترین شکل به خودشان آموزش می دهند . آموختن مداوم تقویت کننده بدن و ذهن است .

7- لاغرها سرگرمی هایی دارند : خواه وبلاگ نویسی (سرگرمی شخصی من ) باشد و یا مربی داوطلبانه باشگاهی کوچک ، افراد سالم همواره فعالند .

8- لاغرها مراقبه می کنند : من مراقبه می کنم . من آرزو می کردم که فواید مدیتیشن را 10 سال پیش می دانستم . افراد سالم افکارشان را کنترل میکنند و نه برعکس . این به راحتی با مراقبه قابل دستیابی است .9- لاغرها تمرینات کششی انجام می دهند : کشش روزانه فواید بسیاری برای شماد ارد . افراد سالم عضلاتشان را قوی نگه می دارند ، با چندین بار کشش درروز بدن آنها نرم و انعطاف پذیر شده و چربی ها آب می شوند .

10- لاغرها "نه" می گویند : آنها دراین باره تردید نمی کنند . افراد سالم می دانند چه زمانی به غذاهای چرب ، رفتارهای پرخطر و فعالیت های ناسالم نه بگویند . بعضی وقت ها نه گفتن چیز خوبیست !برچسب ها:راز لاغری، راز چاقی، لاغر شدن، روش لاغری، چرا چاقی، چاق بودن، لاغر و چاق،

[ چهارشنبه 10 مهر 1392 ] [ 05:02 ب.ظ ] [ **A L*I ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
Online User http://www.ariyaei.com/